Beschrijving
Hotel Barceló Royal Beach – all inclusive Sunny Beach Bulgarije
Vakantie aanbieding: Bulgarije / Zwarte Zee / Sunny Beach
Type vakantie: vliegreis inclusief transfer ter plaatse (indien omschreven), verblijf in Hotel Barceló Royal Beach – all inclusive op basis van AI.
Hotel Barceló Royal Beach – all inclusive
Omschrijving:
Midden in het sprankelende centrum van Sunny Beach en direct aan het prachtige zandstrand, ligt het luxe Aparthotel Barceló Beach. Dit hotel maakt deel uit van de Barceló keten.
Voor het ruim opgezette hotel ligt een schitterende tuin met daarin een groot speelsgevormd zwembad en voor eventuele kinderen is er een apart kinderbad. Voor hen is er ook een leuke miniclub. Naast relaxen in de zon ook graag actief bezig zijn? Een balletje slaan op de tennisbaan of je uitleven in het fitnesscentrum horen tot de mogelijkheden. En na al deze inspanning kun je je spieren weer tot rust laten komen in het wellnesscenter, waar je verschillende schoonheidsbehandelingen kunt kiezen.
Naast een buffetrestaurant waar geregeld gerechten voor je neus worden bereid, is er ook het Le Caprice Gourmet à-la-carte restaurant. Hier staan zowel lokale als internationale gerechten op de kaart en is het de ideale plek om van visgerechten te genieten. Na een heerlijke maaltijd is het leuk om naar de bar te gaan, waar de avonden met livemuziek en DJ avonden worden ingevuld.
Extra:
Verzorging/verblijf: AI Aparthotel
Extra info:
Afstand tot luchthaven Bourgas Airport(BOJ) circa 28 kilometer
Faciliteiten / divers:
Cijfer:
Aantal dagen aanbieding: 8
Adres accommodatie:
Hotel Barceló Royal Beach – all inclusive
sunny beach
8240 Sunny Beach
Zwarte Zee Bulgarije
Bekijk alle vertrekdata en prijzen
(Nu ook regionaal vertrek vanuit, Groningen, Rotterdam, Eindhoven of Maastricht.) via de last minute balie
Bekijk het prijsoverzicht >
Extra lage prijs aanbieding met vertrek op oa: 06/30/2025
Aanbieding: vertrek direct: Bekijk de deal >
Graag tot ziens in Hotel Barceló Royal Beach – all inclusive in Sunny Beach
Reisduur in dagen: uitgaande van personen
Andere aanbiedingen:
Zoek je een andere vakantie in Sunny Beach? klik hier >
Zoek je meer informatie van regio Zwarte Zee? klik hier >
De voordeligste vakanties naar Bulgarije staan op Last Minute Schiphol
Prijs is prijzen zijn vanaf en kunnen op het moment van bekijken veranderd zijn door de aanbieder van deze reis, hier kunnen geen rechten aan ontleend worden. Prijzen zijn altijd vanaf en per persoon. Excl. EUR 40 kosten per boeking. Evt. lokale taxen/heffingen
Deel de aanbieding met je vrienden…