Beschrijving
Vakantie aanbieding met vertrek vanaf Amsterdam Schiphol airport
Spanje / Costa de Almería / El Toyo
Type vakantie aanbieding: vliegreis inclusief transfer ter plaatse (indien omschreven), verblijf in Hotel Cabogata Jardín op basis van LO.
Hotel Cabogata Jardín
Omschrijving:
Hotel Cabogata Jardín is een fijn adres voor een heerlijke tijd aan de Costa de Almería. Het ligt aan het strand, er zijn meerdere zwembaden voor een dagje waterpret en voor kinderen is dit hotel een feestje. Geniet hier lekker van de zon, nip zo nu van een koel drankje en dommel iedere middag even weg op een ligbedje, het is tenslotte vakantie! De kamers zijn netjes ingericht en perfect om in thuis te komen na een dagje luieren of de omgeving ontdekken.
Extra:
Aantal dagen: 8
Verzorging/verblijf: LO Hotel
Extra info:
Perfect gelegen aan het strand;Meerdere zwembaden en waterglijbanen;Fijn adres voor een heerlijke vakantie
Afstand tot oude centrum circa 100 meter
Faciliteiten / divers:
Cijfer: 0
Vliegen vanaf: RTM
Adres: Hotel Cabogata Jardín avd juegos de casa blanca s/n El Toyo Spanje
(Nu ook regionaal vertrek vanuit, Groningen, Rotterdam, Eindhoven of Maastricht.) via de last minute balie
Vertrek dagelijks – wekelijks reisduur aanbieding: dagen
Bekijk alle vertrekdata en prijzen
Prijsoverzicht >
Extra lage prijs aanbieding met vertrek op oa: 05/30/2023
Aanbieding: vertrek direct: Bekijk alle vertrekdata >
Graag tot ziens in Hotel Cabogata Jardín in El Toyo
Reisduur in dagen: uitgaande van personen
Andere aanbiedingen:
Zoek je een andere vakantie in El Toyo? klik hier >
Zoek je meer informatie van regio Costa de Almería? klik hier >
De voordeligste vakanties naar Spanje staan op Last Minute Schiphol
Prijs is prijzen zijn vanaf en kunnen op het moment van bekijken veranderd zijn door de aanbieder van deze reis, hier kunnen geen rechten aan ontleend worden. Prijzen zijn altijd vanaf en per persoon. Excl. EUR 40 kosten per boeking. Evt. lokale taxen/heffingen
Deel de aanbieding met je vrienden…