Hotel Spring Bitacora Playa de las Americas Spanje

 1.135

Spanje: Hotel Spring Bitacora in Tenerife Playa de las Americas verzorging: AI Extra veel waterpret op de spetterende glijbanen;Topvakantie voor de hele familie;Adults only zwembad aanwezig;Verblijf op basis van all inclusive Vertrek binnen 2 weken

Prijzen & Boeken

Beschrijving

Hotel Spring Bitacora  Playa de las Americas  Spanje

 

Vakantie Last Minute Deal Tenerife met vertrek binnen 2 weken

 

Vakantie naar Spanje zoeken? Op Lastminute Schiphol zoek en boek je de mooiste vakanties naar Spanje voor de beste prijs!

Wij zoeken iedere dag voor jou naar de voordeligste vakantie last minute deals voor Tenerife.

Deze vakantie met vertrek binnen 2 week naar Hotel Spring Bitacora is de voordeligste aanbieding die wij voor jou hebben gevonden!

 

Regio plaats:  Tenerife / Playa de las Americas

Type vakantie: vliegreis inclusief transfer ter plaatse (indien omschreven), verblijf in Hotel Spring Bitacora op basis van AI.


Hotel Spring Bitacora

Omschrijving:

Gelegen in het hart van Playa de las Americas ligt het veelzijdige Hotel Spring Bitacora. Dit vakantieadres is ideaal voor families. De kinderen zullen zich optimaal vermaken, terwijl jij even heerlijk kunt bijkomen in de zon. Het vriendelijke personeel staat klaar om jou met goede service in de watten te leggen. Neem een verfrissende duik in één van de twee zwembaden of glij van de waterglijbaan. Het animatieteam zorgt ervoor dat er van ‘s ochtends tot ‘s avonds van alles te doen is en dat voor alle leeftijden! In het restaurant kun je heerlijke lokale tapas proeven. Dat wordt genieten van een zorgeloze, maar vooral onvergetelijke vakantie op Tenerife!

Type: Hotel

Aantal sterren: 4

Lees meer…


Verzorging: AI

Verblijf: Hotel

Extra info: afstand tot strand circa 500 meter

Extra veel waterpret op de spetterende glijbanen;Topvakantie voor de hele familie;Adults only zwembad aanwezig;Verblijf op basis van all inclusive

Kamer type:

Faciliteiten / divers: 

Cijfer: 8.8

Adres accommodatie

Hotel Spring Bitacora

calle california,1

Playa de las Americas Tenerife Spanje

Vertrek dagelijks – wekelijks reisduur aanbieding: dagen.

Bekijk alle vertrekdata en prijzen

Prijsoverzicht  >

 

Extra lage prijs aanbieding met vertrek op oa: 01/17/2025

Aanbieding: vertrek direct: Bekijk alle vertrekdata >

 

Graag tot ziens in Hotel Spring Bitacora in Playa de las Americas

Reisduur in dagen: uitgaande van personen

Boek nu goedkoop deze last minute Spanje naar de zon van Tenerife Vertrek snel uit Nederland vanaf Schiphol omdat het toch niet zo mooi weer is, of omdat je er gewoon nog even lekker tussenuit wilt voor een paar dagen in Hotel Spring Bitacora. Bekijk snel of deze vakantie  last-minute nog beschikbaar is naar Playa de las Americas voor een  geweldige prijs!. Zo kun jij op het laatste moment nog goedkoop op vakantie!

Bekijk alle vertrek mogelijkheden van deze reis >

 

 

De voordeligste Last Minute vakanties naar Spanje staan op Last Minute Schiphol 

 

 

Prijzen zijn vanaf en kunnen op het moment van bekijken veranderd zijn door de aanbieder van deze reis, hier kunnen geen rechten aan ontleend worden. Prijzen zijn altijd vanaf exclusief bagage en per persoon.

 

Wil je liever later vertrekken?  naar een Spanje dan hebben wij voor jou de beste reisdeals gevonden…

(Kies nu ook uit regionaal vertrek vanuit, Groningen, Rotterdam, Eindhoven of Maastricht.) via de last minute balie

 

Deel de aanbieding met je vrienden…

Extra informatie

naam

land

regio

plaats

verzorging

Sterren