Iberostar Waves Bouganville Playa Costa Adeje Spanje

 1.085

Spanje: Iberostar Waves Bouganville Playa in Tenerife Costa Adeje verzorging: LO Dicht bij Playa de El Bobo;Schitterend uitzicht over zee;Modern en luxe hotel Vertrek binnen 2 weken

Prijzen & Boeken

Beschrijving

Iberostar Waves Bouganville Playa  Costa Adeje  Spanje

 

Vakantie Last Minute Deal Tenerife met vertrek binnen 2 weken

 

Vakantie naar Spanje zoeken? Op Lastminute Schiphol zoek en boek je de mooiste vakanties naar Spanje voor de beste prijs!

Wij zoeken iedere dag voor jou naar de voordeligste vakantie last minute deals voor Tenerife.

Deze vakantie met vertrek binnen 2 week naar Iberostar Waves Bouganville Playa is de voordeligste aanbieding die wij voor jou hebben gevonden!

 

Regio plaats:  Tenerife / Costa Adeje

Type vakantie: vliegreis inclusief transfer ter plaatse (indien omschreven), verblijf in Iberostar Waves Bouganville Playa op basis van LO.


Iberostar Waves Bouganville Playa

Omschrijving:

Iberostar Waves Bouganville Playa ligt op een ideale plek, namelijk dicht bij Playa de El Bobo en aan de lange wandelboulevard. Hier kun je urenlang heerlijk flaneren langs de zee. Dit adres is echt tot in de puntjes verzorgd en perfect om met de hele familie te genieten van een fijne, onbezorgde vakantie.

Ontspannen kan goed op het zonneterras bij een van de zwembaden, waarvan er een uitkijkt op zee, prachtig! Voor kleine vakantiegangers is er een ontzettend tof waterpark, waar zij zich uren kunnen vermaken. Alsof dit niet genoeg is, wordt er ook nog eens van alles voor hen georganiseerd bij de mini- en kidsclub. Er is zelfs een speciaal kinderactiviteitenprogramma, Star Camp genaamd, vol games en creatieve activiteiten.

Voor lekker eten en drinken wordt gezorgd in dit fijne hotel. In de restaurants staan iedere dag weer allerlei smakelijke maaltijden voor je klaar. Voor je favoriete drankje ga je naar de poolbar. Verblijf je in een Star Prestige kamer, dan heb je ook de mogelijkheid om wat te drinken in de exclusieve lounge. Bovendien staan er in de gangen watertankjes, waar je de hele dag water kunt halen. En heb je zin om gezellig buiten te deur te eten, dan hoef je maar een klein stukje te wandelen!

Type: Hotel

Aantal sterren: 4

Lees meer…


Verzorging: LO

Verblijf: Hotel

Extra info: afstand tot strand circa 250 meter (zandstrand

Dicht bij Playa de El Bobo;Schitterend uitzicht over zee;Modern en luxe hotel

Kamer type:

Faciliteiten / divers: 

Cijfer: 8.7

Adres accommodatie

Iberostar Waves Bouganville Playa

avda antonio dominguez 23, urb. san eugenio

Costa Adeje Tenerife Spanje

Vertrek dagelijks – wekelijks reisduur aanbieding: dagen.

Bekijk alle vertrekdata en prijzen

Prijsoverzicht  >

 

Extra lage prijs aanbieding met vertrek op oa: 01/31/2025

Aanbieding: vertrek direct: Bekijk alle vertrekdata >

 

Graag tot ziens in Iberostar Waves Bouganville Playa in Costa Adeje

Reisduur in dagen: uitgaande van personen

Boek nu goedkoop deze last minute Spanje naar de zon van Tenerife Vertrek snel uit Nederland vanaf Schiphol omdat het toch niet zo mooi weer is, of omdat je er gewoon nog even lekker tussenuit wilt voor een paar dagen in Iberostar Waves Bouganville Playa. Bekijk snel of deze vakantie  last-minute nog beschikbaar is naar Costa Adeje voor een  geweldige prijs!. Zo kun jij op het laatste moment nog goedkoop op vakantie!

Bekijk alle vertrek mogelijkheden van deze reis >

 

 

De voordeligste Last Minute vakanties naar Spanje staan op Last Minute Schiphol 

 

 

Prijzen zijn vanaf en kunnen op het moment van bekijken veranderd zijn door de aanbieder van deze reis, hier kunnen geen rechten aan ontleend worden. Prijzen zijn altijd vanaf exclusief bagage en per persoon.

 

Wil je liever later vertrekken?  naar een Spanje dan hebben wij voor jou de beste reisdeals gevonden…

(Kies nu ook uit regionaal vertrek vanuit, Groningen, Rotterdam, Eindhoven of Maastricht.) via de last minute balie

 

Deel de aanbieding met je vrienden…

Extra informatie

naam

land

regio

plaats

verzorging

Sterren